یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی:

جشنواره کتابخوانی رضوی، فرصت بهره‌مندی از سیره امام رضا(ع) است

جلال ميرزايي - کراپ‌شده

جلال میرزایی، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی اهمیت مشارکت مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی را یادآور شد و گفت: این جشنواره، فرصتی برای بهره‌مندی از سیره حسنه امام رضا (ع) در جهت رشد اخلاق است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، جلال میرزایی، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی، اهمیت مشارکت مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی را یادآور شد. متن این پیام به شرح ذیل است؛

«در عصری که انسان بیش‌ازپیش نیازمند دانایی است همه موظف به ترویج فرهنگ کتابخوانی هستیم و در مقابل این استعداد ویژه بشر، مسئولیتی سنگین به عهده داریم. لذا اقدام شایسته برگزاری جشنواره کتابخوانی را به‌ویژه در شرایطی که بسیاری از افراد این مهم را نادیده گرفته و زمانی صرف مطالعه نمی‌کنند، بسیار بااهمیت و قابل‌تحسین میدانم. بر ما است که به ترویج این سرگرمی مفید و ارزان‌قیمت که باعث بهبود سلامت روان است اهتمام تام داشته باشیم.

پرواضح است که دنیای امروز از انحطاط اخلاق رنج می‌برد؛ بنابراین ازآنجاکه سیره ائمه اطهار  سرشار از خوبی‌ها، زیبایی‌ها و راستی‌هایی است که تشنگی روح انسان را سیراب می‌کند، برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی بهترین فرصت برای بهره‌مندی از سیره حسنه امام رضا (ع) در جهت رشد اخلاق است. شایسته است این فرصت را غنیمت شمرده و  از این دریای عمیق گوهرهای نابی  به دست آوریم.»