یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸

با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی؛

جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی چرداول برگزار شد

جلسه شوراي اداري چرداول - کراپ‌شده

نخستین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان چرداول در سال ۹۷ با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، نخستین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان چرداول در سال ۹۷،‌ ششم تیرماه با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.

نورالله عباداللهی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان چرداول با تأکید بر اهمیت کتابخوانی در ترویج فرهنگ رضوی و شناخت درست مردم از ائمه معصومین، بیان کرد: کتابخوانی و انجام فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با کتاب، دارای تأثیری ماندگار و سودی فراوان است. کتابخوانی و ترویج آن در راستای شناخت معصومین از بالاترین معروف‌ها است. با توجه به الگو بودن امامان معصوم و جایگاه فرهنگی- اجتماعی آنان، هرگونه تلاشی از سوی کتابداران و نیز مردم برای جلب مشارکت قابل‌تقدیر و دارای اجری معنوی است.

وی در ادامه از مسئولین و کتابداران کتابخانه‌ها خواست از طریق برنامه‌ریزی و تعامل با دیگر سازمان‌ها و اهالی محلات هدف، اطلاع‌رسانی لازم را به عمل‌آورند و از تمامی ظرفیت‌های موجود برای اجرای باشکوه این جشنواره معنوی – فرهنگی کمک بگیرند.

در ادامه مسئولین و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان چرداول به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص چگونگی برگزاری بهتر جشنواره در شهرستان پرداختند.