سه‌شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۱

با محوریت برگزاری مطلوب هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی برگزارشد؛

نشست هم اندیشی کتابداران جاجرمی با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی

جاجرم

جلسه هم اندیشی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و رئیس اداره کتابخانه های شهرستان و همچنین مسئولین و کتابداران کتابخانه های شهرستان در محل کتابخانه شهید مطهری در جاجرم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، جلسه هم اندیشی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و رئیس اداره کتابخانه های شهرستان و مسئولین و کتابداران کتابخانه ها در محل کتابخانه شهید مطهری در جاجرم برگزار شد.

درابتدای این جلسه محمدعباس زاده رئیس اداره کتابخانه های شهرستان ضمن خوشامدگویی به همه همکاران گزارشی از فعالیت های انجام شده در خصوص برگزاری این جشنواره در شهرستان ارائه داد.

در ادامه علی محمد جهانی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و دبیر استانی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بیان داشت: گام برداشتن برای گسترش فرهنگ رضوی کاری بس ارزشمند است که پاداش آن در پیشگاه خداوند محفوظ است.

در پایان این جلسه مسئولین کتابخانه ها به بیان راهکارهایی از جمله برگزاری نشست های کتابخوان، جمع خوانی، قصه گوئی و معرفی کتابهای جشنواره رضوی در این نشست ها همچنین توزیع پوستر جشنواره رضوی درسطح شهر برای تبلیغ هرچه بیشتر این جشنواره در کتابخانه ها ارائه کردند.