دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

با هدف تعیین تکلیف وضعیت کتابخانه عمومی شهدای شهرستان کوهدشت صورت گرفت؛

جلسه مدیر کل کتابخانه های عمومی استان لرستان با فرماندار و اعضای انجمن کتابخانه های عمومی کوهدشت

جلسه تعیین تکلیف شهدای کوهدشت

جلسه تعیین تکلیف وضعیت کتابخانه عمومی شهدای کوهدشت با حضور فرشته طهماسبی مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان، نورمحمد فردی بیرانوند فرماندار شهرستان کوهدشت و اعضای انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این نشست که در دفتر فرمانداری شهرستان کوهدشت برگزار شد، طهماسبی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را از ویژگی های عمده یک جامعه پویا و شاداب برشمرد و اظهار داشت: در جامعه ای که یادگیری و مطالعه وجود داشته باشد، مفاسد و آسیب های اجتماعی کمتری وجود دارد.

وی فرهنگ را زیربنای سایر امور جامعه در ابعاد مختلف دانست و اظهار داشت: اگر بتوانیم مسائل و مشکلات فرهنگی جامعه را حل کنیم، سایر مسائل و مشکلات جامعه در حوزه های دیگر قابل حل است.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان از اهتمام فرماندار و سایر اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کوهدشت نسبت به پی گیری مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی این شهرستان تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد با تعهد و جدیت بیشتر شاهد گسترش و ارتقای بیش از پیش سطح فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در این شهرستان باشیم.

در این دیدار نورمحمد فردی بیرانوند فرماندار شهرستان کوهدشت نیز ضمن تبریک انتصاب مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، از دغدغه ایشان برای پی گیری مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی این شهرستان تشکر کرد و مساعدت و همکاری  اعضای انجمن در رفع مسائل و مشکلات موجود در حوزه کتابخانه های عمومی شهرستان کوهدشت و به ویژه تعیین تکلیف وضعیت کتابخانه عمومی شهدای این شهرستان را خواستار شد.

در ادامه جلسه حاضرین در خصوص تعیین تکلیف وضعیت مالکیت کتابخانه عمومی شهدای شهرستان کوهدشت به بحث و تبادل نظر پرداختند و در پایان پس از ارائه دیدگاه ها و نظرات اعضای حاضر در جلسه مقرر شد سند مالکیت کتابخانه عمومی شهدای کوهدشت به اداره کل کتابخانه های عمومی استان واگذار شود و شهرداری نسبت به هر گونه ادعایی نسبت به مالکیت ساختمان کتابخانه پاسخگو باشد.