چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲

مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری؛

جشنواره کتابخوانی رضوی یک فرصت ارزشمند است

جشنواره

مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری در جلسه رابطین فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان های استان گفت: به جشنواره کتابخوانی رضوی به شکل یک فرصت ارزشمند نگاه کنید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در دیدار با رابطین فرهنگی ضمن بیان اهمیت برگزاری شایسته جشنواره کتابخوانی رضوی و ضرورت تلاش همکاران در این خصوص گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت ارزشمندی است برای اینکه همکاران بتوانند زمینه را جهت جلب مشارکت و حضور بیش از پیش مردم و مسئولین در کتابخانه ها فراهم و ضمن آشنایی با کتابخانه ها و خدمات کتابداران در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند.


مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در بخش دیگری از سخنان خود از توجه ویژه، تخصصی و اصولی به حوزه کتابخوانی کودک و نوجوان را به عنوان یکی دیگر از فرصتهای ایجاد شده به واسطه جشنواره کتابخوانی رضوی عنوان کرد.  

وی ضمن استماع دغدغه کتابداران در خصوص جشنواره کتابخوانی رضوی افزود: در کنار این فرصت چالشهایی نیز وجود دارد و ما باید چالش ها را هنرمندانه به فرصت تبدیل کنیم.

دبیر هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان اظهار داشت: باید از تمام ظرفیت های فرهنگی مجاور هر کتابخانه و موجود در هر شهر و شهرستان استفاده و زمان فعالیت در راستای این جشنواره ارزشمند را وقف امام رضا(ع) کنیم.


خلیل مقدم آمارسازی های دروغ را آفت هر دستگاهی دانست و تصریح کرد: مهم این است که در راه برگزاری صحیح و شایسته این جشنواره از هیچ تلاشی دریغ نکنیم مطمئنا با همت بلند به نتایج قابل قبولی نیز خواهیم رسید.

گفتنی است در ابتدای این جلسه کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ضمن راهنمایی همکاران به سوالات و ابهامات رابطین فرهنگی در خصوص جشنواره کتابخوانی رضوی پاسخ داد.