چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵

مسئول کتابخانه شهدای بن:

در جشنواره کتابخوانی رضوی خود را خادم امام رضا(ع) می‌بینم

جشنواره

مسئول کتابخانه شهدای بن از انگیزه خود جهت برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: با عشق جشنواره را برگزار می کنم و ثواب این فعالیت را به روح برادر شهیدم هدیه می کنم.

زینب سلیمی مسئول کتابخانه شهدا بن در گفتگو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری در خصوص جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: همیشه دوست داشتم برای چند روز هم که شده خادم امام رضا(ع) باشم، فکر می کردم خادمی فقط بودن در کنار ایشان و خدمت کردن به زائران آن حضرت است و برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی احساس خوب زائری امام را به من هدیه کرد.

سلیمی گفت: شیرینی این احساس خوب همچنان از جشنواره گذشته تا کنون ادامه داشت و منتظر برگزاری دوباره جشنواره رضوی بودم شک ندارم تلاش در جهت بهتر برگزار شدن جشنواره از نظر امام رضا(ع) نادیده نمی ماند و هر کس با نیت خالص پا در این عرصه بگذارد حتما مورد عنایت آن حضرت قرار خواهد گرفت. 

وی افزود: برایم همین بس که وقتی برای تبلیغ به کلاس های سوادآموزی شهر بن می رویم و صحبت از امام رضا(ع) و شرکت در جشنواره امام مهربانی پیش می آید اشک در چشمان مادران نو سواد حدقه می زند و از ته دل دعای مان می کنند. 

مسئول کتابخانه شهدا بن از حال و هوای کتابخانه در زمان برگزاری جشنواره این چنین گفت: وقتی شعرهای کتاب« میهمان خراسان» را برای کودکان می خوانیم در حین خواندن کودکان نقاشی می کشند و و با نگاه به چهره معصوم آنان انگار کودکان فارغ از محدودیت فضا و مکان دلشان را به همراه کبوتران حرم راهی مشهد کرده اند و این احساس شیرین برای من ، همان احساس خادمی حرم است. 


سلیمی از خاطره هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت و اظهار داشت از زمان تولد فرزندم نذر کرده بودم او را به پابوس امام رضا(ع) ببرم ولی هر بار که تصمیم می گرفتیم برویم مشکلی پیش می آمد. در طول برگزاری هفتمین جشنواره از امام رضا(ع) خواستم به من هدیه ای دهد بعد از اتمام جشنواره همه چیز دست به دست هم داد که من و خانواده ام پس از مدته ا عازم زیارت حضرتش شدیم.


وی افزود: تا جایی که بتوانم در این مسیر تلاش می کنم و با عشق برای امام رضا(ع) کار میکنم و ثواب آن را به روح همه شهداء و برادر شهیدم اهداء می کنم و از همه همکاران هم می خواهم به دید یک وظیفه به این کار نگاه نکنند و با دلشان برای امام مهربانی قدم بردارند.