چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

رئیس اداره کتابخانه های عمومی رامشیر:

همکاری ادارات برای اطلاع رسانی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی کم نظیر است

تعامل با ادارات- رامشیر

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رامشیر با اشاره به اینکه ادارات و سازمان های فرهنگی و اجرایی در شهرستان رامشیر از هشتمین دوره کتابخانه رضوی استقبال کرده اند، این میزان مشارکت را کم نظیر توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان،در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، ادارات و سازمان ها مشارکت فعالی در تبلیغات این دوره از جشنواره با کتابخانه های عمومی بعمل آوردند.

 حیدر حیدری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گفت: طی بازدید از ادارات تبلیغات اسلامی، بهزیستی، کمیته امداد، شهرداری و سایر ارگان ها پس از گفتگو و اجرای برنامه های مشترک فرهنگی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بعنوان یکی از رویدادهای مهم کتابخوانی در کشور مورد بازخوانی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: کتابخانه های عمومی از همه ادارات  برای برگزاری هرچه با شکوه تر هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در رامشیر درخواست همراهی، همفکری و مشارکت ادارات خواستار شد.

حجت الاسللام جمالی نیا رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بیان اینکه برگزاری جشنواره رضوی باعث الفت و انس اقشار مختلف با ائمه(ع) می شود عنوان کرد: اداره تبلیغات اسلامی در زمینه تبلیغات جشنواره رضوی در مساجد و هیئت ها با اداره کتابخانه ها همکاری خواهد داشت.

رئیس کمیته امداد شهرستان در طی نشست با رئیس اداره کتابخانه های عمومی رامشیر، کتاب های معرفی شده در جشنواره را کتاب هایی مناسب با نثری روان دانست و اظهار امیدواری کرد با توجه به موضوع کتاب ها در ارتباط با امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س)، علاقه مندان علاوه بر شرکت در جشنواره با زندگی و شخصیت آنان آشنا و از آن بهرمند شوند.

رئیس اداره بهزیستی نیز برگزاری چنین جشنواره ای در جهت مطالعه افراد مناسب دانست و از آمادگی کارمندان و مهدهای کودک برای شرکت در جشنواره رضوی خبر داد. 

 لازم به ذکر است در راستای این نشست ها محمد سلطانی فر مسئول کتابخانه امام علی(ع) و سیده سمیه موسوی رابط فرهنگی کتابخانه شهید مطهری نیز با رابطین فرهنگی سایر ادارت دیدار و گفتگو کردند.