دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹

با حکم دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز منصوب شد

انتصاب

احمدعلی هراتی در حکمی از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به‌عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان البرز منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور طی حکمی احمدعلی هراتی را به‌عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان البرز، منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای احمدعلی هراتی

با سلام

نظر به تخصص، تجربیات و تعهد جناب عالی در عرصه فرهنگی و با توجه به تصویب کمیته انتصاب مدیران کل، به موجب این ابلاغ به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی استان البرز منصوب می شوید.

امید است در سایه توجهات ذات باریتعالی و بهره مندی از همکاری و همدلی با مقامات محترم استان، اعضای محترم انجمن ها و همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست های توسعه کمی و کیفی کتابخانه های عمومی کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

و من الله التوفیق

علیرضا مختارپور

دبیرکل

گفتنی است احمدعلی هراتی مدیرکل جدید کتابخانه‌های عمومی استان البرز، پیش از این سوابقی همچون ریاست آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج، معاونت اداری مالی و توسعه منابع دانشگاه دولتی فنی و حرفه‌ای استان البرز، معاونت اداری مالی آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج، مسئولیت ارزیابی و عملکرد آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج، عضویت و سخنگویی شورای اول و دوم اسلامی شهر محمدشهر کرج  را در کارنامه کاری خود داشته است.