یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۹

فرماندار قزوین:

جشنواره کتابخوانی رضوی فرهنگ مطالعه را در جامعه رواج می دهد

فرماندار - کراپ‌شده

فرماندار قزوین ضمن استقبال از برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی گفت:جشنواره رضوی یکی از اتفاقات مهم فرهنگی کشور در حوزه ترویج سیره رضوی و فرهنگ مطالعه است.

سید علی موسوی در گفت و گو با روابط عمومی کتابخانه های عمومی قزوین ، ضمن دعوت عموم مردم جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی؛ فرصت بسیار خوبی برای آشنایی مردم به ویژه نسل جوان با با سیره مبانی فکری، اعتقادی، علمی و عملی امامان معصوم به ویژه حضرت امام رضا(ع) است.

وی اظهار کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی یک فرهنگ‌سازی ارزشمند در راستای افزایش آگاهی مردم نسبت ائمه اطهار(ع) به ویژه امام رضا (ع) است که باید از این فرصت جهت ترویج سیره رضوی و سبک زندگی اسلامی که نیاز امروز جامعه است، استفاده کرد.

فرماندار قزوین با بیان این مطلب که جشنواره کتابخوانی رضوی  از برنامه های فاخر فرهنگی است که باید با شکوه و در شان امام رضا (ع) برگزار شود از دست اندرکاران این جشنواره خواست تا جهت دعوت عمومی مردم اطلاع رسانی گسترده تر و وسیع تری در سطح کشور صورت گیرد.

موسوی افزود: عشق و ارادت مردم به امام رضا (ع) سبب هر چه پر شورتر برگزار شدن جشنواره کتابخوانی رضوی می‌شود لذا باید از این فرصت عظیم جهت گرایش جامعه به سمت کتابخوانی استفاده کنیم.