دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین:

جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای ترویج مباحث معرفتی است

تبلیغات اسلامی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین در حاشیه برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای ترویج مباحث معرفتی و سیره رضوی در سطح جامعه است.

حجت الاسلام علی نعمت الهی ضمن استقبال از این مسابقه در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به ویژه در حوزه مباحث معرفتی یکی از اقدامات ارزشمندی است که نسبت به آن باید اهتمام ویژه داشته باشیم.

وی اظهار کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای شناساندن ابعاد معرفتی امام رضا(ع) و پاسخگویی به شبهات موجود در جامعه است که باید از آن به بهترین شکل بهره برداری کرد.

حجت الاسلام نعمت الهی اضافه کرد: سیره رضوی دعوت به تفکر، دانش، معرفت و منطق است، لذا ترویج سیره رضوی منجر به توسعه جامعه در زمینه های مختلف زندگی می شود.

حجت الاسلام نعمت الهی افزود: جایگاه عقلانیت جایگاه رفیعی است و جامعه امروز نیازمند عقلانیت و دانش است که با عمل به سیره اهل بیت (ع) به ویژه امام رضا (ع) می توان در مسیر عقلانیت و معرفت قرار گرفت.

وی یادآور شد: خوشبختانه کتب ارزشمندی برای منابع جشنواره کتابخوانی رضوی انتخاب شده است که امید است با برگزاری چنین جشنواره هایی شاهد رونق بیش از پیش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به ویژه در مباحث معرفی و سیره زندگی اهل بیت (ع) در سطخ جامعه به خصوص نسل جوان باشیم.

علامه مندان برای شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی می توانند به آدرس: razavi.iranpl.ir مراجعه کنند.