دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵

به منظور معرفی کتاب و جلب مشارکت مردمی؛

نمایشگاه کتاب هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شفت برگزار شد

نمایشگاه رضوی در شفت

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شفت جهت ترویج کتاب و کتابخوانی و معرفی هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی اقدام به برپایی غرفه تبلیغات کتابخانه ای در سطح شهر شفت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شفت با اشاره به مشارکت گسترده علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نیز دوستداران اهل بیت(ع) در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سال گذشته از پیش بینی برنامه های متنوع برای برگزاری هرچه باشکوه هشتمین دوره این جشنواره در سطح شهرستان شفت خبرداد.
وی برگزاری نمایشگاه کتاب از منابع هفتگانه این جشنواره ملی با مشارکت بسیج شهرستان شفت را از مهمترین برنامه های تبلیغی برشمرد و گفت: اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شفت  در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی و ترویج هشتمین دوره مسابقه کتابخوانی جشنواره رضوی با برنامه های متنوع در این نمایشگاه حضور یافت.
وی افزود: کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان شفت در این نمایشگاه علاوه بر معرفی کتابخانه های شهرستان و جشنواره ملی کتابخوانی رضوی با اجرای مسابقات نقاشی و مکتوب برای گروه کودک، نوجوان و جوان و معرفی کتاب های جشنواره علاقمندان را به شرکت در این جشنواره ترغیب کردند.
گفتنی است هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی با معرفی۷ عنوان کتاب در سنین مختلف از خردادماه سال جاری آغاز شده و تا پایان تیرماه ادامه خواهد داشت. علاقمندان جهت درسافت کتابهای جشنواره با مراجعه به کتابخانه های عمومی سراسر استان و یا مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به نشانی gilanpl.ir و دانلود منابع الکترونیکی کتابها می توانند از همین طریق در این مسابقه کتابخوانی شرکت نمایند.