یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵

طی پیامی صورت گرفت؛

دعوت معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از مردم برای شرکت هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

معاون سیاسی کهگیلویه

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در پیامی، اقشار مختلف را به شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد محمد کاظم نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی به هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، اقشار مختلف را به شرکت در این جشنواره دعوت کرد. در این پیام آمده است:

 استان کهگیلویه و بویراحمد، استانی سراسر شیعه و میزبان حضرت بی بی حکیمه خاتون(ص) خواهر گرامی حضرت امام رضا(ع) است که مرقد آن بانوی پاک میعادگاه عاشقان اهل بیت است.

چند سالی است که جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه های عمومی برگزار می شود و این اقدام ارزشمند هم در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و هم ترویج سنت اهل بیت وبه ویژه سیره و روش زندگانی امام هشتم شیعیان، با معرفی کتب فاخر و ارزنده عملی شده است که با استقبال خوبی برخوردارشده است.

برگزاری چنین جشنواره هایی در آموختن آموزه های دینی و سیره و روش زندگانی  اهل بیت برای جامعه بسیار مفید  است که امیدوارم تداوم داشته باشد.

حمایت، همراهی و استقبال مردم به ویژه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در این جشنواره نشانه عشق و علاقه وافر مردم به امام رضا(ع) است و بنده خود نیز ضمن مطالعه کتب ارزشی و همچنین شرکت در این جشنواره، همه مردم استان را به شرکت در این جشنواره دعوت می کنم.

محمد کاظم نظری