یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶

در راستای برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛

ایستگاه نقاشی در دو پارک شهر سمنان برپا می شود

عکس

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری سمنان گفت: در راستای برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی ایستگاه های نقاشی در پارک های شقایق و آبشار سمنان برپا می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، عباس بابایی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری سمنان در نشستی با نور علی غلامحسین نیا سماکوش مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سمنان  با اشاره به این مطلب که سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری سمنان آمادگی لازم جهت همکاری هرچه باشکوه تر برگزار شدن این جشنواره را دارد بیان داشت: کتابداران می توانند برای راهنمایی شهروندان و ثبت نام آنها در جشنواره  در ایستگاه های نقاشی  که برپا می شود، حضور یابند.

وی با بیان اینکه از ظرفیت فرهنگسرای امید خانواده  وکتابخانه‌های رنگین کمان و باران  جهت اطلاع رسانی جشنواره کتابخوانی استفاده خواهد شد افزود: برگزاری چنین جشنواره ‌هایی موجب ترویج فرهنگ مطالعه می شود.

در ادامه مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان گفت: امیدواریم با همکاری کتابداران و مشارکت عمومی مردم استان در این جشنواره گامی در جهت شناخت ائمه معصومین (ع) به ویژه امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س) برداشته شود و استان سمنان نیز همچون سال گذشته از نظر مشارکت در این مسابقه در سطح کشور بدرخشد.

نور علی غلامحسین نیا سماکوش با اشاره به این مطلب که سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری سمنان  از ظرفیت‌های خوبی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی در سطح شهربرخوردار است خواستار برگزاری برنامه‌های مشترک در راستای توسعه کتاب و کتابخوانی شد.