دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴

مشاور امور بانوان شهرداری قزوین عنوان کرد؛

تأثیر جشنواره کتابخوانی رضوی در ارتقای سطح فرهنگی جامعه دارد

رضوی

مشاور امور بانوان شهرداری قزوین ضمن شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بر اهمیت برگزاری این مسابقات در افزایش فرهنگ مذهبی جامعه تاکید کرد.

زهرا روزبهانی مشاور امور بانوان شهرداری قزوین در گفت و گو با روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی تاثیر بسزایی در ارتقای سطح فرهنگی جامعه دارد، یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی کشورها نرخ مطالعه و کتابخوانی در هر کشور است.

وی اظهار کرد: با توجه به ایمان، اعتقاد و ارادتی که مردم ایرام به ساحت مقدس امامان معصوم (ع) به ویژه حضرت امام رضا (ع) دارند، برگزاری چنین جشنواره هایی در فرهنگ سازی،رشد و ارتقای سطح فرهنگی جامعه تاثیر بسزایی دارد.

روزبهانی افزود: همچنین با توجه به منابع جدیدی که در این جشنواره در دسترس عموم مردم قرار می گیرد،گرایش کودکان و نسل جوان را به الگوهای برتر بیشتر ساخته و سبک زندگی رضوی را ترویج داده و امکان مناسبی را فراهم نموده تا اعضای خانواده با دریافت خوراک فرهنگی مناسب سطح دانش عمومی و فرهنگ خود را افزایش دهند.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس razavi.iranpl.ir ضمن ثبت نام و شرکت در مسابقه درجریان آخرین اخبار و رویدادهای جشنواره قرار بگیرند.