دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵

فرماندار جدید ساری:

حمایت از کتابخانه های عمومی نماد رویکرد صحیح فرهنگی است

فرماندار ساری

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در اولین نشست خود با فرماندار جدید ساری، فعالیت های کتابخانه های عمومی را یاری کننده مسئولین در مدیریت کلان فرهنگی معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با عباسعلی رضایی فرماندار جدید ساری دیدار و گفتگو کرد.

ولیپور در این دیدار با بیان اینکه فعالیت های کتابخانه های عمومی یاری کننده مسئولین در مدیریت کلان فرهنگی است، اظهار داشت: رشد و توسعه شهرستان ساری باید در بخش کتابخانه ها هم اتفاق بیفتد چرا که کتابخانه ها از مهمترین مراکز فرهنگ ساز جامعه هستند و با توجه به گسترش زندگی آپارتمان نشینی، جامعه به فضاهایی که تغذیه کننده مطالعاتی و دارای فضای مطالعه باشند، بیشتر احتیاج دارد.

رضایی فرماندار ساری نیز حمایت از کتابخانه های عمومی را نماد رویکرد صحیح فرهنگی دانست و تصریح کرد: در صورتی که از نقش بی بدیل کتاب، کتابخوانی و کتابخانه های عمومی غافل شویم، ضربات جبران ناپذیر فرهنگی را هم باید تحمل کنیم.

وی افزود: همواره شاهد فعالیت های مهم و اثربخش کتابخانه های عمومی در راستای آرمان ها و ارزش ها بوده ام و مسلماً برای افزایش کتابخانه های عمومی در شهرستان، پیگیری های لازم را خواهم داشت.