یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی انجام شد؛

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی و فرمانده سپاه امام رضا (ع)

دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با فرمانده سپاه امام رضا(ع)  - کراپ‌شده

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی و فرمانده سپاه امام رضا (ع) با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در استان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و فرمانده سپاه امام رضا (ع) با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در استان انجام شد. در این دیدار بر لزوم اجرای برنامه‌های مشترک بین دو نهاد تأکید شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی در این جلسه با تبریک عید سعید فطر و با اشاره به جایگاه کتاب و کتاب‌خوانی بر ضرورت ورود همه دستگاه‌ها به این مقوله جهت توسعه و پیشرفت تأکید کرد و گفت: یکی از کارهایی که در دوره مدیریت فعلی نهاد انجام می‌شود برگزاری سلسله نشست‌های کتاب‌خوان با هدف به اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده‌شده است. در حال حاضر نشست کتاب‌خوان ویژه مدیران در استان در حال پیگیری است.

سبزیان با اشاره به برگزاری هشتمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی و کسب رتبه برتر استان در جشنواره سال گذشته گفت: امیدواریم که در جهت پویایی هرچه بیشتر این جشنواره بتوانیم از ظرفیت‌های سپاه نیز کمک بگیریم.

وی با اشاره به وجود ۲۸ پروژه نیمه‌تمام کتابخانه‌ای در سطح استان گفت: مشارکت و همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه‌های جهادی و استفاده از ظرفیت این سازمان به‌ویژه در مناطق محروم می‌تواند یاری‌رسان فرهنگ مطالعه باشد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت راه‌اندازی نهضت مطالعه و کتاب‌خوانی، بر لزوم استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای تحقق این امر تأکید کرد.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی نیز در این دیدار با تبریک عید سعید فطر گفت: اداره فرهنگی سپاه استان آماده همکاری با اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و برگزاری فعالیت‌های مشترک فرهنگی در قالب امضای تفاهم‌نامه است.