یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵

با هدف معرفی منابع جشنواره رضوی؛

برنامه های مختلف در کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ برگزار شد

بیجنوند

کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ با برگزاری برنامه های مختلفی به معرفی منابع هشتمین دوره جشنواره رضوی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ طاهره رستمی، مسئول کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند شهرستان چرداول از برگزاری برنامه های مختلف در جهت معرفی منابع جشنواره رضوی همزمان با ایام ماه مبارک رمضان توسط این کتابخانه خبر داد.

رستمی گفت: با حضور تعدادی از اعضاء کودک و نوجوان کتابخانه دو کتاب «مژده گل و مهمان خراسان» از منابع هشتمین جشنواره کتاب خوانی رضوی که برای مقطع سنی ۴ تا ۱۱سال می باشد، در کتابخانه شهدای زیرتنگ معرفی و جمع خوانی شد.

وی گفت: در این جلسه ابتدا کتاب های معرفی شده برای جشنواره کتاب خوانی رضوی و نحوه برگزاری جشنواره بیان و سپس کتاب های «مژده گل» و «مهمان خراسان» توسط اعضاء جمع خوانی شد.

در پایان جمع خوانی کتاب های معرفی شده، کودکان و نوجوانان با درک موضوع قصه ها و شعر ها به طراحی و تصویرسازی در مورد موضوعات خوانده شده پرداختند.

مسئول کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند گفت: جهت آشنایی بیشتر مخاطبین کتابخانه با جشنواره رضوی، برنامه های مختلفی از جمله: توزیع بروشور معرفی جشنواره، تهیه میز مخصوص کتب جشنواره در کتابخانه و مسجد روستا و همچنین آموزش نحوه شرکت در مسابقه در سطح روستا انجام گرفته است و خوشبختانه اعضاء کتابخانه مخصوصا کودکان و نوجوانان استقبال خوبی از  مسابقه انجام داده اند.