دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹

به همت کتابخانه عمومی غدیر ملک آباد مشهد و با حضور نماینده مجلس انجام شد؛

معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی در مصلی ملک آباد 

معرفی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

به همت کتابخانه عمومی غدیر ملک آباد مشهد مقدس، با حضور نماینده فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی، هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با برنامه های متنوعی از جمله نمایشگاه کتاب، قصه گویی و مسابقات نقاشی در مسجد جامع و مصلی ملک آباد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به همت کتابخانه عمومی غدیر ملک آباد مشهد مقدس، با حضور نماینده فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی، هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با برنامه های متنوعی از جمله نمایشگاه کتاب، قصه گویی و مسابقات نقاشی در مسجد جامع و مصلی ملک آباد برگزار شد.

سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم فریمان و سرخس و بخش های احمد آباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی از غرفه کتابخانه عمومی غدیر ملک آباد بازدید کرد. 

مسئول کتابخانه عمومی غدیر ملک آباد گفت: در این نمایشگاه کتب متنوعی از جمله کتاب های هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، آثار امام خمینی(ره)، کتاب هایی با موضوع ویژگی های امام راحل(ره) و تاریخ انقلاب اسلامی به نمایش در آمد. 

ابراهیم ولی نیا، هدف از برگزاری این نمایشگاه را ایجاد بستری مناسب برای ارتقاء سطح فرهنگ کتاب و کتابخوانی رضوی و آشنایی با هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی و همچنین آشنایی نسل جوان با آثار امام خمینی(ره) و اندیشه های سیاسی و الهی ایشان و مقام معظم رهبری عنوان کرد. 

برپایی ایستگاه قصه گویی کتب مهمان خراسان و داستان هایی از زندگی امام رضا(ع) برای کودکان و نوجوانان، توزیع برگه های نقاشی بین افرادی که در مراسم قصه گویی شرکت داشتند، توزیع بروشور خلاصه ای از زندگانی امام خمینی(ره) در بین مدعوین، اطلاع رسانی و دعوت از عموم مردم اعلام از طریق تریبون مصلی جهت ثبت نام در جشنواره کتابخوانی رضوی، نصب بنر هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در فضای داخل مسجد جامع و مصلی ملک آباد، نصب بنر و اطلاع رسانی جهت برگشت کتب امانت داده شده و بخشودگی جرائم در ماه مبارک رمضان و هماهنگی با مربیان بسیج بانوان جهت اجرای قصه گویی از دیگر فعالیت های کتابخانه عمومی غدیر ملک آباد در جریان برگزاری این مراسم بود که با استقبال بسیار خوب عموم مردم مواجه شد.