دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۳

به همت اداره کتابخانه‌های عمومی گناباد انجام شد؛

برگزاری برنامه‌های فرهنگی در روستای بیهود

جشنواره کتابخوانی رضوی در گناباد

مراسم افطار همراه با اجرای برنامه‌های فرهنگی با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی به همت اداره کتابخانه‌های عمومی گناباد در روستای بیهود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، هم‌زمان با ماه مبارک رمضان و با شروع به کار هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، جمعی از مسئولین و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان گناباد با همراهی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره  مرکز نیکوکاری امام صادق (ع) مراسم افطار را با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در روستای محروم بیهود برگزار کردند.

احمد مظلوم، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی گناباد در این خصوص گفت: پس از هماهنگی با دهیاری روستا، کودکان با همراهی خانواده‌ها در حسینیه روستا جمع شدند و کتابداران با حضور در میان کودکان به قصه‌گویی از کتاب مژده گل (داستان‌هایی از زندگی امام رضا(ع))، از منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختند. در ادامه کودکان آنچه را که در قالب قصه شنیده بودند در قاب تصویر منعکس کردند. همچنین در این مراسم مسابقه مکتوب وصیت‌نامه سیاسی-الهی امام خمینی (ره) با شرکت تعدادی از نوجوانان و بزرگ‌سالان روستا برگزار شد. پایان‌بخش مراسم فرهنگی نیز ضیافت افطار بود که کتابداران در اقدامی خداپسندانه با همکاری کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) میزبان مردم این روستا بودند.

در پایان این مراسم با اهدای جوایزی از تمامی کودکان شرکت‌کننده در مسابقه نقاشی تقدیر به عمل آمد.