شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷

با تشکیل کمیته‌ای ویژه؛

نشست هماهنگی برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در گیلان برگزار شد

تشکیل کمیته ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان در نشست هماهنگی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، برگزاری این جشنواره را فرصتی برای همدلی و انسجام بیشتر در ترویج فرهنگ کتابخوانی دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان، نشست ویژه هماهنگی برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور هادی نوری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ زهرا بدن آرا، معاون توسعه کتابخانه‌ها و همکاری‌ها و مسئولین روابط عمومی، امور فرهنگی، حراست، همکاری‌ها، مشارکت‌ها، فرمانده پایگاه بسیج کتابداران و امور منابع، در ستاد مرکزی این اداره کل برگزار شد.

در ابتدای این نشست معاون توسعه کتابخانه‌ها و امور همکاری‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با اشاره به شرایط و ضوابط برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، همکاری و همدلی کتابداران، مسئولین کتابخانه‌ها و روسای ادارات کتابخانه‌های شهرستانی برای جلب مشارکت عموم مردم در جشنواره هشتم رضوی مهم دانست.

زهرا بدن آرا با اشاره به مشارکت بیش از ۲۰ هزار نفر از مردم گیلان در سال گذشته و استقبال باشکوه از هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بر تلاش و هم‌افزایی هرچه بیشتر مجموعه کتابخانه‌ها با دستگاه‌های همراه تأکید کرد.

در این نشست همچنین مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان با بیان اینکه برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی ارزشمند برای ترویج فرهنگ کتابخوانی و گسترش بیش‌ازپیش فرهنگ رضوی در میان مردم است، از اعضای کمیته برگزاری جشنواره خواست با جدیت نسبت به پیشبرد اهداف جشنواره اقدام کنند.

هادی نوری استفاده از ظرفیت دستگاه‌های همراه و همدل در سال گذشته، توجه بیشتر به ظرفیت کتابخانه‌ها و نیز بهره‌برداری از رسانه‌های استانی را لازمه معرفی جشنواره هشتم به عموم مردم دانست. وی همچنین با انتخاب اعضای کمیته برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی به شرح وظایف هریک از اعضا پرداخت.