شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱

با بررسی برنامه های جشنواره کتابخوانی رضوی؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قیروکارزین برگزار شد

انجمن کتابخانه های عمومی قیروکارزین

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قیروکارزین با حضور اعضا و با ارائه طرح و برنامه در خصوص هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان در سال جاری، همزمان با ماه مبارک رمضان به ریاست فرماندار قیروکارزین و با حضور بخشدار مرکزی و سایر اعضای برگزار گردید.

کسری آبچر رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قیروکارزین در ابتدای این دیدار با اشاره به برگزاری هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور، عنوان کرد: این رویداد ملی از بهترین برنامه هایی است که به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و سیره رضوی و همزمان با آغاز اوقات فراغت کودکان و خانواده ها برگزار شده است. بر این اساس اهتمام تمامی دستگاه ها در خصوص برگزاری هرچه پرشورتر این جشنواره ضروری است.

در ادامه این دیدار برنامه ریزی ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی، برنامه های کتابخوانی اوقات فراغت تابستان و مسائل و مشکلات کتابخانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. برگزاری نشست های شعرخوانی و قصه گویی از منابع جشنواره کتابخوانی رضوی ویژه کودکان، جمع خوانی کتاب ویژه نوجوانان و بانوان، برگزاری مسابقه کتابخوانی جشنواره رضوی در بین زندانیان شهرستان، همکاری شهرداری و ادارات در تبلیغات محیطی جشنواره به منظور شرکت عموم در جشنواره کتابخوانی رضوی از جمله مصوبات دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قیروکارزین در سال جاری بود.