شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳

با هدف همکاری همه جانبه در برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛

انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گراش تشکیل جلسه داد

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی گراش

نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گراش در سال ۹۷ با حضور اعضا و به ریاست فرماندار گراش در کتابخانه عمومی آبشار اندیشه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، اصغر فرودی فرماندار گراش در این جلسه با بیان اینکه اهمیت مطالعه و کتابخوانی در جامعه بر کسی پوشیده نیست، عنوان کرد: جامعه ای که فرهنگ کتاب و کتابخوانی در آن رواج دارد را نمی توان با هزینه های کم اداره کرد و اساساً یکی از شروط مهم برای توسعه جوامع، بالا رفتن سطح فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است.

فرماندار گراش همچنین با پراهمیت شمردن برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان، از همه ادارات و ارگان ها خواست در هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره همکاری کنند.

حسن رهبر رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گراش نیز در این دیدار گزارشی از اقدامات این اداره در سال گذشته ارائه داد.

گفتنی است با تبادل نظر اعضای انجمن، تخصیص اعتبار برای تکمیل کتابخانه عمومی درحال ساخت از محل اعتبارات شهرستان در سال جاری، اختصاص ۵۰۰ میلیون ریال توسط خیر کتابخانه ساز و ۷۰۰ میلیون ریال توسط انجمن شهرستان برای تکمیل کتابخانه در حال ساخت گراش و همکاری ادارات و نهادهای شهرستان در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی اهم مصوبات این جلسه بود.