شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲

به همت کتابخانه عمومی «آل طه» برگزار شد؛

نشست کتابخوان و کارگاه مهارت های زندگی در روستای اکبر آباد پاسارگاد

برنامه های کتابخانه آل طه اکبرآباد پاسارگاد

کتابخانه عمومی آل طه روستای اکبر آباد شهرستان پاسارگاد با برگزاری نشست کتابخوان نوجوانان و کارگاه مهارت های های زندگی برای بانوان در اریبهشت ماه سال جاری میزبان اعضای کتابخوان بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، هاجر زارعی کردشولی مسئول کتابخانه عمومی آل طه با تصریح اینکه با هدف گسترش فرهنگ مطالعه و جذب مخاطب، نشست کتابخوان و کارگاه آموزشی مهارت های زندگی برای بانوان در کتابخانه برگزار شد، گفت:  این نشست دومین نشست کتابخوان در سال ۹۷ بود که پنج تن از اعضا کتاب‌هایی خواندنی را با دوستان خود به اشتراک گذاشتند.

زارعی افزود: در این نشست کتاب های «رویای دونده» نوشته وندلین ون درانن، «شهر دروغگویان» اثر لیان تنر، «خیال باف» نوشته پم مونوز رایا، «فرنسه» نوشته پتر هرتلینگ و «امیر خرگوش» از نوشته های محمود برآبادی پنج کتاب این دیدار بود که به ترتیب توسط مریم شقایق، نازنین موسویان، زهرا پریچهر، زهره حنایی و  زهرا یوسفی معرفی شد.

مسئول کتابخانه عمومی آل طه همچنین به تشکیل کارگاه آموزشی ویژه مادران با موضوع فرزند پروری با همکاری مرکز بهداشت شهرستان پاسارگاد اشاره کرد و گفت: این کارگاه با حضور کریمی کارشناس ارشد بالینی و تعدادی از اعضا برگزار شد که در  این جلسه مشکلات نوجوانان، آسیب شناسی این دوره و راه های پیشگیری از آن در قالب معرفی کتاب به مادران آموزش داده شد.

زارعی خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی در هفت جلسه برای بانوان روستای اکبرآباد برگزار خواهد شد.