جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱

با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد؛

نشست مسئولین امور بانوان استان با موضوع ترویج فرهنگ مطالعه

امور بانوان

نشست مدیران کل و مشاورین دستگاه های اجرایی حوزه امور بانوان پیرامون ترویج فرهنگ مطالعه با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی در محل سالن جلسات اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، نشست مدیران کل و مشاورین دستگاه های اجرایی حوزه امور بانوان پیرامون ترویج فرهنگ مطالعه با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی در سالن جلسات اداره کل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه جلیلیان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن خیرمقدم به مسئولین امور بانوان ادارات استان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان و مدعوین و حاضرین در جلسه گفت: امیدواریم با همراهی و همکاری همدیگر به پویایی و نشاط در جامعه کمک کنیم.

وی در ادامه ضمن تشریح چگونگی فعالیت جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه های عمومی استان گفت: انتظار داریم که تبلیغات لازم در سطح ادارات استان انجام شود تا مشارکت مردم در این جشنواره که مزین به نام امام رضا(ع) است پربارتر از سال گذشته برگزار شود.  

شادیوند مدیرکل امور بانوان استانداری ایلام نیز، ضمن تبریک و تسلیت ایام پیش رو، و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین، از توجه ویژه مدعوین و حاضرین به حوزه کتاب و مطالعه و حضور در جلسه تشکر کرد و از مسئولین امور بانوان و حاضرین در جلسه خواستار ارائه پیشنهادات و راهکارهای خود در جهت ترویج فرهنگ مطالعه و گسترش کتابخوانی شد.

وی همچنین از مشاورین امور بانوان دستگاه های اجرایی حاضر در جلسه خواست که در زندگی روزمره خود حتما با کتاب زندگی کنند و به عنوان مشاور امور بانوان کتابخوان به تقویت حوزه ترویج فرهنگ مطالعه کتاب و کتابخوانی توجه داشته باشند.

در ادامه حاضرین در جلسه به ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند و طی بحث و تبادل نظر بین مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و حاضرین در جلسه، این پیشنهادات مورد نقد و بررسی در جهت اجرایی شدن قرار گرفت.