جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸

با هدف برخورداری جامعه روستایی شهرستان سربیشه از خدمات کتابخانه ای؛

طرح «یک روز خوب با کتاب» در روستای چاهخو برگزار شد

طرح یک روز خوب با کتاب در روستای چاهخو شهرستان سربیشه

طرح یک روز خوب با کتاب با هدف برخورداری جامعه روستایی از خدمات کتابخانه توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سربیشه در روستای چاهخو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سربیشه با اعلام این خبر گفت: این طرح در روستای چاهخو در فاصله ۶۰ کیلومتری مرکز شهرستان به اجرا درآمد.
«میثم حسینی» از دیگر برنامه های اجرا شده در این روستا به برگزاری مسابقه روخوانی از کتاب «باغ خرمالو» نوشته هادی حکیمیان و معرفی کتاب داستان هایی از زندگی امام رضا(ع) از سری کتاب های جشنواره رضوی اشاره کرد و افزود: برگزاری مسابقات مختلف ورزشی و فرهنگی برای کودکان و جلسه قصه گویی برای کودکان توسط مادران حاضر در جلسه از دیگر برنامه های اجرا شده توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سرایان در روستای چاهخو بود.
وی اظهار داشت: با اجرای این طرح که با همکاری و همراهی ثموری، مجری و بازیگر توانمند تئاتر شهرستان همراه بود، تعداد بیش از ۵۰ نفر از کودکان و نوجوانان روستای چاهخو با کتابخانه و خدمات کتابخانه آشنا شده و پس از پایان جلسه نیز خواستار عضویت در کتابخانه بودند.