شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱

مادران لارستانی پای درس های فرزندپروری نشستند؛

جلسه مشاوره مادران در کتابخانه عمومی حسینیه اعظم لار برگزار شد

جلسه مشاوره در لارستان فارس

کارگاه مشاوره خانواده با موضوع فرزند پروری و با هدف ترویج سبک زندگی برتر به میزبانی کتابخانه عمومی حسینیه اعظم لار برگزار شد.

به  گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، مسئول کتابخانه عمومی حسینیه اعظم لار در این باره گفت: این برنامه در ادامه کارگاه های مشاوره با موضوعات «فرزندپروری، چگونگی رفتار با نوجوان و مادر شاد» اجرا شد که بااستقبال بسیار خوب خانواده ها و فرزندان آنها همراه بود.

مریم اندی افزود: دهقانی کارشناس ارشد روان شناسی بالینی و مشاور مرکز مشاوره درمانگاه خلیل آزاد لار مدرس این دوره بود و  در این نشست کتاب «فرزند دوم»، نوشته مگ زویبک معرفی شد؛ همچنین در کنار جلسات برای سرگرمی و علاقه مند کردن کودکان به کتاب و کتابخوانی کلاس نقاشی و قصه گویی برای خردسالان انجام شد.

محمد معتمدیان رئیس اداره کتابخانه های شهرستان لارستان نیز ضمن بازدید از این کارگاه آموزشی، آگاهی خانواده ها برای تربیت و پرورش صحیح فرزندان و آشنا کردن کودکان و نوجوانان با کتاب های خوب را بسیار مثبت و حائز اهمیت دانست و گفت: استقبال خوب خانواده ها و کودکان و نوجوانان از این برنامه، ما را مصمم کرد تا  دوره کارگاه مشاوره خانواده را در سال ۹۷ ادامه دهیم. همچنین تلاش و پیگیری های لازم برای بالا بردن سطح کمی و کیفی کارگاه مذکور انجام شده است.