شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴

توسط مسئول کتابخانه عمومی مولی الموحدین خورزوق انجام شد؛

تشریح نحوه شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور در دبستان هجرت

تلاش برای افزایش مشارکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، تامین منابع و رونق کتابخانه توسط مسئول کتابخانه عمومی مولی الموحدین خورزوق

مسئول کتابخانه عمومی مولی الموحدین خورزوق از تشریح شرایط شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور در دبستان هجرت خورزوق خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، زهره عابدزاده گفت: در راستای رونق بخشی و افزایش مشارکت در برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور در صبحگاه دبستان دخترانه هجرت به تبیین برنامه های هشتمین جشنواره رضوی پرداخته شد و از دانش آموزان و آموزگاران جهت حضور گسترده در این جشنواره  دعوت به عمل آمد.

عابدزاده با اشاره به برگزاری ۲ کلاس قصه‌گویی افزود: در یکی از کلاس‌های قصه گویی که با محوریت ماه رمضان  ویژه کودکان زیر هفت سال برگزار شد، ابتدا از مجموعه کتاب های «شیمو» و کتاب «داستان داگلی» قصه های جذابی برای کودکان بیان شد و در ادامه کودکان با ماه مبارک رمضان و فواید روزه‌داری آشنا شدند.

مسئول کتابخانه ادامه داد: در دیگر کلاس قصه‌گویی نیز که با آموزش نقاشی همراه بود، کتابهای «ماجراهای الاغک» و «آموزش میوه ها و حیوانات» برای خردسالان ارائه شد و خردسالان نقاشی‌های زیبایی در موضوعات مطرح شده، به تصویر کشیدند.

وی همچنین با اشاره به پیگیری و مکاتبه‌های صورت گرفته در راستای تامین منابع مورد نیاز اعضای کتابخانه اظهار داشت: انتشارات نسل نواندیش تعداد ۸۲نسخه کتاب و ۳۸نسخه نشریه با موضوع روان شناسی و رمان به ارزش ۱۸ میلیون ریال به کتابخانه مولی الموحدین (ع) شهر خورزوق اهدا کرده است.