چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱

با گشایش ششمین نمایشگاه قرآن و عترت قم در استان قم؛

غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم راه اندازی شد

IMG_20180528_132833_249.jpg

با گشایش ششمین نمایشگاه قرآن و عترت قم در استان قم؛ غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم نیز با حضور مسئولین عالی استان راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ ششمین نمایشگاه قرآن و عترت استان قم با حضور آیت الله سید محمد سعیدی امام جمعه و تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) و نماینده ولی فقیه ، سید مهدی صادقی استاندار، سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ امیرعطاءاله جباری مدیرکل کتابخانه های عمومی و جمعی از مدیران عالی استانی و فعالان قرآنی در مجتمع ناشران گشایش یافت.

جباری بیان کردغرفه اداره کل در این نمایشگاه، شامل نمایش تولید کتاب های بریل، نشست نقد و معرفی کتاب، شعرخوانی و جمع خوانی و نشست با برخی از نویسندگان استانی از دستاوردها و ظرفیت های کتابخانه های عمومی در حوزه های گوناگون است.

وی افزود ا یجاد ایستگاه نقاشی با بهره مندی از کتاب های کودک هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بسیار تاثیرگذار برای جذب خانواده ها و آشنایی کودکان و نوجوانان با کتابخانه های عمومی بود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم با بیان اینکه در نمایشگاه قرآن و عترت کتاب های هشتمین جشنواره کتابخوانی ملی و بین المللی رضوی که در حال برگزاری است، برای علاقه مندان معرفی می شود، گفت: کتاب های این جشنواره کاملا کاربردی و خوش خوان بوده و این جشنواره خانواده محور است و کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می توانند در آن شرکت کنند.

جباری در ادامه اظهار داشت: آیت الله سید محمد سعیدی امام جمعه و تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع)، سید مهدی صادقی استاندار، سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن حضور در غرفه اداره کل کتابخانه ها، با کتابداران گفتگو کردند.
گفتنی است  علاقمندان می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه از تاریخ ششم تا دوازدهم خردادماه 97 (یازدهم تا هفدهم ماه مبارک رمضان) از ساعت 21:30 تا 2 بامداد به مجتمع ناشران، غرفه اداره کل در طبقه دوم مراجعه کنند.

گ

گگ