شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶

با حضور علاقمندان به کتاب و کتابخوانی برگزار شد؛

نشست کتاب‌خوان به میزبانی کتابخانه عمومی حضرت رسول اکرم (ص) کهریزسنگ

نشست کتاب‌خوان به میزبانی کتابخانه حضرت رسول اکرم (ص) کهریزسنگ

کتابخانه عمومی حضرت رسول اکرم (ص) کهریزسنگ در شهرستان نجف‌آباد با حضور علاقمندان به کتاب و کتابخوانی میزبان نشست کتاب‌خوان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، نشست کتاب‌خوان کتابخانه عمومی حضرت رسول اکرم (ص) کهریزسنگ با حضور مسئولان، اعضای شورای اسلامی شهر، فعالین فرهنگی و علاقه مندان کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

در این نشست صمیمی و فرهنگی، فعالین عرصه کتاب و قلم، کتابهای مطالعه شده را برای مدعوین معرفی نموده و آنچه درمطالعات خود بدان دست یافته بودند را با حضار و اعضای کتابخانه به اشتراک گذاشتند.

در این نشست آقایان محسن قاسمی و احمدصالحی از اعضای شورای اسلامی شهرکهریزسنگ به ترتیب کتابهای «داستانهایی از امیرکبیر» و «حدیقه الشیعه» و در ادامه حجت الاسلام امینی، اصغر قیصری، مالک سلطانی، مرتضی احمدیان و اعظم قاسمی نیز هریک به اختصار و به ترتیب به معرفی کتابهای  «من او»، «پایی که جاماند»، «حماسه حسینی»، «فرنگیس» و «اکبرکاراته» (با مضمون دفاع مقدس) پرداختند.

محمود رضا شفیعی؛ مسئول کتابخانه رسول اکرم (ص) کهریزسنگ در همین رابطه اظهار داشت: این کتابخانه تصمیم دارد در سال‌جاری برنامه های فرهنگی و کتابخوانی متعددی در سطح شهر کهریزسنگ برگزار کند.