جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶

به مناسبت سالروز ارتحال بنیان‌گذار انقلاب اسلامی انجام می شود؛

برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب «وصیت‌نامه امام خمینی (ره)» در ممسنی

مسابقه كتابخواني

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ممسنی از برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب «وصیت‌نامه امام خمینی (ره)» در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس، سیمین نوذری، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ممسنی با اعلام این خبر گفت: با توجه به در پیش بودن سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و  به‌منظور آشنایی عموم مردم با آرا و اندیشه‌های امام (ره) و همچنین اهمیت وصیت‌نامه سیاسی الهی ایشان، اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ممسنی با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه و کمیته امداد امام خمینی شهرستان، مسابقه کتابخوانی از کتاب «وصیت‌نامه سیاسی الهی امام خمینی (ره)» برگزار می‌کند.

وی افزود: این مسابقه از روز چهارشنبه ۹ خردادماه در سطح شهرستان آغاز می‌شود. آخرین زمان شرکت در این رقابت ۳۱ خردادماه است و علاقه‌مندان برای دریافت منابع می‌توانند به کتابخانه عمومی استاد شهید نورآباد مراجعه کنند. این مسابقه به‌صورت مکتوب برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان موظفند به ۱۵ سؤال طراحی‌شده از این کتاب پاسخ دهند. در پایان این مسابقه از ۲۰ تن از برگزیدگان تجلیل خواهد شد.

نوذری هدف از این مسابقه را پیوند هرچه بیشتر مردم با آرمان‌های امام خمینی (ره) و گسترش فرهنگ کتابخوانی از طریق معرفی کتاب‌های ارزشی عنوان کرد.