شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶

در روزهای نخستین خردادماه؛

کتابخانه استاد احمدی بیرجندی میزبان برنامه‌های متنوع فرهنگی شد

برنامه های فرهنگی کتابخانه استاد احمدی اسدیه در هفته نخست خرداد

کتابخانه عمومی استاد احمدی بیرجندی شهرستان درمیان، در آغازین روزهای خردادماه میزبان برنامه‌های فرهنگی متنوعی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان جنوبی، بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان درمیان، مسابقه نقاشی، نمایشگاه عکس، نمایشگاه کتاب، مسابقه پیامکی، توزیع بروشور و... ازجمله برنامه‌های برگزارشده در کتابخانه  عمومی استاد احمدی اسدیه شهرستان درمیان در روزهای ابتدایی خردادماه بود.

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از کتابخانه استاد احمدی اسدیه

در این دیدار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از بخش‌های مختلف کتابخانه استاد احمدی دیدن کرد. احمدی محبی در این بازدید، کتابخانه را پایگاه مهمی برای ارتقای دانایی و تعالی فکر و روح انسان دانست

مسابقه نقاشی «سلام بر رمضان» در بخش کودک کتابخانه

مسابقه نقاشی و رنگ‌آمیزی «سلام بر ماه رمضان» با هدف آشنایی کودکان با ماه مبارک رمضان در بخش کودک کتابخانه استاد احمدی برگزار شد.

بازدید رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان درمیان از کتابخانه

رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان درمیان با حضور در کتابخانه استاد احمدی، ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف کتابخانه، بر لزوم همکاری بین مدارس و کتابخانه‌های عمومی تأکید کرد و خواستار انجام فعالیت‌های ترویجی در حوزه کتابخوانی توسط معلمان شد.

وی با اشاره به زمینه‌های متنوع همکاری کتابخانه‌ها با مدارس، گفت: کتابخانه استاد احمدی از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است که شاید تاکنون کمتر به آن توجه شده؛ در راستای توسعه مطالعه مفید و تسهیل استفاده دانش آموزان از کتابخانه، می‌بایست مدیران مدارس تلاش خود را بر هدایت دانش آموزان به این کتابخانه معطوف کنند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان درمیان نیز تقدیر از معلمان فعال در حوزه ترویج کتابخوانی را از برنامه‌های آینده این کتابخانه دانست.

نمایشگاه عکس و کتاب خرمشهر در کتابخانه استاد احمدی

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نمایشگاه عکس و کتاب سوم خرداد در کتابخانه استاد احمدی اسدیه برپا شد. توزیع ویژه‌نامه آزادسازی خرمشهر و مسابقه پیامکی از سایر فعالیت‌های کتابخانه استاد احمدی به مناسبت سوم خرداد بود.