شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷

با حضور در شهرستان شازند صورت گرفت؛

بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی از کتابخانه‌های عمومی شازند و آستانه

بازدید از شازند

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در شهرستان شازند، از ۳ باب کتابخانه عمومی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، حجت الاسلام عباس دانشی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در شهرستان شازند از کتابخانه عمومی شهید سیاوش امیری و کتابخانه عمومی شهدای شهر شازند و کتابخانه عمومی امیرالمومنین(ع) شهر آستانه علوی  بازدید کرد.

حجت الاسلام دانشی در بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه عمومی امیرالمومنین(ع) آستانه گفت: فضای کتابخانه‌های عمومی در تابستان آتی باید به گونه ای باشد که کودکان و نوجوانان برای گذران اوقات فراغت جذب شوند.

وی ابراز امیدواری کرد با اجرای فعالیت‌های فرهنگی در اوقات فراغت دانش‌آموزان در فصل تابستان، شاهد افزایش تعداد اعضای کتابخانه‌های عمومی باشیم و در این مورد از مسئولان کتابخانه‌ها و کتابداران عزیز توقع فعالیت بیشتر داریم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در بازدید از کتابخانه شهدای شازند با کتابدار این کتابخانه دیدار و گفتگو نمود و در جریان آخرین وضعیت تعداد کتب و اعضای این کتابخانه قرار گرفت.

وی در پایان با حضور در کتابخانه عمومی شهید سیاوش امیری ضمن گفتگو با مسئول کتابخانه و رئیس اداره شهرستان، بر پیگیری و رفع مشکلات کتابخانه‌های عمومی شهرستان شازند تاکید کرد.