دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳

با ارائه بیش از ۵ هزار عنوان کتاب؛

نمایشگاه کتاب رمضان در کتابخانه شهید بهشتی برازجان افتتاح شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان در آیین افتتاح نمایشگاه کتاب رمضان : همانطور که بدن احتیاج به ورزش و تمرین دارد، ذهن را نیز باید با مطالعه مداوم، فعال نگه داشت آیین افتتاح نمایشگاه کتا

نمایشگاه کتاب رمضان با ارائه بیش از ۵ هزار عنوان کتاب در کتابخانه عمومی شهید بهشتی برازجان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی بوشهر، نمایشگاه کتاب رمضان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان در کتابخانه شهید بهشتی برازجان افتتاح شد.

جواد لقمان زاده، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار دشتستان اظهار داشت: همان‌طور که بدن احتیاج به ورزش و تمرین دارد، ذهن را نیز باید با مطالعه مداوم، فعال نگه داشت.

وی با تقدیر از اداره کتابخانه‌های عمومی دشتستان و کارکنان کتابخانه عمومی شهید بهشتی برازجان، بیان کرد: ازآنجاکه کتاب و کتابخوانی باعث شکوفایی و بالندگی فرهنگی می‌شود، امیدوارم که برگزاری این نوع نمایشگاه‌ها در محلات مختلف شهر و نیز روستاهای بزرگ شهرستان در دستور کار قرار گیرد تا شاهد تثبیت جایگاه کتاب، کتابداران و کتابخانه‌ها و در نهایت افزایش سرانه مطالعه در شهرستان باشیم.

مجتبی عباسی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دشتستان نیز اظهار داشت: در این نمایشگاه بالغ‌بر ۵ هزار عنوان کتاب در حوزه‌های مذهبی، علمی، پژوهشی، ادبی، پزشکی، تاریخی، روان شناسی و کودک و نوجوان موجود است که با ۲۰ درصد تخفیف به علاقه‌مندان ارائه شده است.

گفتنی است، این نمایشگاه از ۵ تا ۲۴ خردادماه در طبقه همکف کتابخانه شهید بهشتی دایر خواهد بود؛ علاقه‌مندان می‌توانند همه‌روزه از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب از این نمایشگاه بازدید کنند.