شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹

به همت اداره کتابخانه‌های عمومی دزفول؛

معلمان فعال در اجرای برنامه‌های کتاب‌خوانی تقدیر شدند

تقدیر از معلمان دزفول

به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دزفول از معلمان فعال در ترویج فرهنگ مطالعه و اجرای برنامه‌های کتاب‌خوانی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، طی مراسمی با حضور عبدالمحمد جرجانی، رئیس اداره آموزش‌وپرورش دزفول؛ رضا جوروند، ریس اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان؛ علی پورابراهیم، معاون پرورشی و سیده ندا گردویی، مسئول کمیسیون بانوان آموزش‌وپرورش از معلمان فعال در اجرای برنامه‌های کتاب‌خوانی تقدیر شد.

در این مراسم رضا جوروند، ریس اداره کتابخانه‌های عمومی دزفول ضمن تقدیر از رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان به جهت فراهم آوری زمینه همکاری،  بر لزوم تعامل بیشتر برای انجام فعالیت‌های فرهنگی در راستای ترغیب دانش آموزان و معلمان به مطالعه تأکید کرد.

عبدالمحمد جرجانی، رئیس آموزش‌وپرورش دزفول نیز ضمن ابزار خرسندی از عملکرد کتابخانه‌های عمومی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶، آمادگی آموزش‌وپرورش را برای همکاری بیشتر با این نهاد و اجرای فعالیت‌های فرهنگی برای ترویج کتاب‌خوانی اعلام کرد.

شایان‌ذکر است، در پایان این مراسم از معلمانی که در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در برگزاری نشست‌های کتاب‌خوان مدرسه‌ای و سایر برنامه‌های فرهنگی با کتابداران مشارکت داشتند، با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.