چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵

 با همکاری اداره کتابخانه های عمومی داورزن برگزار شد؛

قصه خوانی نمایشنامه ای در جشن الفبای دانش آموزان 

قصه خوانی نمایشنامه ای

مراسم جشن الفبای دانش آموزان مقطع اول ابتدایی شهرستان داورزن با برگزاری برنامه قصه خوانی نمایش نامه ای توسط کتابدار کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) شهرستان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مراسم جشن الفبای دانش آموزان مقطع اول ابتدایی شهرستان داورزن با برگزاری برنامه قصه خوانی نمایش نامه ای توسط کتابدار کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) شهرستان برگزار شد.

سرپرست اداره کتابخانه های عمومی داورزن با اشاره به ایام پایانی سال تحصیلی و برگزاری جشن اتمام آموزش کامل الفبای فارسی در مقطع اول ابتدایی گفت: اکثر دانش آموزان این مدارس عضو کتابخانه هستند و از اداره کتابخانه ها نیز در برگزاری این مراسم با ارائه برنامه هایی با موضوع کتاب و کتابخوانی دعوت شد.

حسین خرمی ادامه داد: در این مراسم که با حضور بیش از ۱۲۰ دانش آموز از مدارس شهرستان برگزار شد، با همکاری چند تن از هنرمندان شهرستان نمایشنامه ای از کتاب "سفره ای که برای بچه ها جذابیت دارد" ارائه شد.

 وی ادامه داد: اجرای برنامه های نمایشی برای کودکان ظرفیت منحصر به فردی است که در حوزه کتاب و کتابخوانی و ترویج فرهنگ مطالعه تاثیر  بسزایی دارد.

سرپرست اداره کتابخانه های عمومی داورزن یاد آور شد: برگزاری برنامه های فرهنگی در کتابخانه عمومی شهرستان در طول سال تحصیلی گذشته در مناسبتهای مختلف با حضور دانش آموزان شهرستان برگزار شد و انتظار می رود دانش آموزان اول ابتدایی که در این مراسم آموزش کامل الفبای فارسی را جشن گرفتند با آشنایی با کتابخانه عمومی و خدمات آن در سالهای آینده از اعضای فعال کتابخانه باشند.