چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱

با حضور رزمنده دوران دفاع مقدس برگزار شد؛

جلسه روایت گری دفاع مقدس در اداره کل کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه

روایت گری دفاع مقدس

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، جلسه روایت گری دفاع مقدس با حضور یکی از رزمندگان آن دوران در سالن جلسات اداره کل کتابخانه‌های عمومی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه، به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، جلسه روایت گری دفاع مقدس با حضور باقر آقایی، از رزمندگان دوران دفاع مقدس، مدیرکل و کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه‌های عمومی در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

معصومه حسنی‌خونسار، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در ابتدای جلسه ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار داشت: امنیت و پیشرفت ایران اسلامی را مدیون قطره‌قطره خون شهدا، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران انقلاب، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم هستیم و همه ما می‌بایست قدردان ایثارگری این عزیزان و خانواده‌های آن‌ها باشیم.

خونسار در ادامه خاطرنشان کرد: جلسه «روایت گری دفاع مقدس» به‌منظور گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و پاسداشت و یادآوری جان‌فشانی‌های رزمندگان آن ایام برپا شده است و باقر آقایی، از رزمندگان آن دوران خاطراتی از زمان جنگ تحمیلی برای ما بیان می‌کنند.

در ادامه محمدباقر آقایی از رزمندگان دفاع مقدس با تأکید بر اهمیت عملیات آزادسازی خرمشهر به بیان خاطراتی از شهیدان سید مجید کلوشادی و حسن امیری پرداخت. وی رمز موفقیت در جنگ را توسل و معنویت شهدا دانست.

لازم به ذکر است این جلسه با همکاری امور فرهنگی و بسیج کارمندی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه برگزار شد.