چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲

در آستانه روز مقاومت و ایثار انجام شد؛

گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در کتابخانه‌های عمومی گناباد

کتابخانه های عمومی گناباد 

کتابخانه‌های عمومی شهید مطهری و ملا محمدجعفر طبیب بیلندی در آستانه سالروز فتح خرمشهر ویژه‌برنامه‌های مناسبتی برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، کتابخانه‌های عمومی شهید مطهری و ملا محمدجعفر طبیب بیلندی گناباد در آستانه سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر طی دیدار با حماسه‌سازان آن دوران و اجرای برنامه‌های فرهنگی یاد این روز را گرامی داشتند.

علیرضا صغیر، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری با حضور در کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران با دو تن از فرماندهان دوران دفاع مقدس دیدار کرد و امنیت و آرامش امروز را حاصل رشادت‌های آنان دانست.

وی ضمن تشریح خدمات و برنامه‌های کتابخانه،‌ از یادگاران این حماسه بزرگ برای حضور در کتابخانه و روایت حماسه سوم خرداد برای اعضا دعوت کرد و خواستار حضور مستمر آن‌ها در این مرکز شد.

صغیر در این دیدار تصریح کرد: کتابخانه می‌تواند خدمات فرهنگی متنوعی به حدود ۸۰ خانواده حماسه‌ساز زیرمجموعه این کانون ارائه دهد.

 رئیس کانون بازنشستگان نیز خواستار برگزاری برنامه‌های مشترک با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شد.

در پایان این دیدار مسئول کتابخانه شهید مطهری با اهدای کتاب و نشریه به این مرکز از خدمات آن‌ها قدردانی کرد.

همچنین مسئول کتابخانه ملا محمدجعفر طبیب بیلندی از برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در این کتابخانه و نیز جمع خوانی کتاب‌های «سردار بی‌قرار» و «آخرین بازمانده» در مدرسه بصیرت خبر داد.