یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴

در دیدار صمیمی مدیرکل با کتابداران کاشمر عنوان شد؛

کتابداران افسران جبهه دانایی هستند

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی در سفر دو روزه خود به شهرستان کاشمر علاوه بر بازدید از تمامی کتابخانه‌های عمومی این شهرستان، در نشستی صمیمی با کتابداران کتابخانه‌های کاشمر دیدار و گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اکبر سبزیان در این دیدار با اشاره به ویژگی‌های شهرستان کاشمر، ضمن تقدیر از زحمات و خدمات کتابداران این شهرستان اظهار داشت: تمام تلاش ما این است که جایگاه و شأن کتابداران را در جامعه افزایش دهیم و با تکریم این قشر، خدمات آن‌ها را ارج نهاده و جامعه را با خدمات تأثیرگذار این قشر، بیش از پیش آشنا سازیم.

وی ادامه داد: کتابداران در واقع افسران جبهه دانایی و طبیبان روح و جان مردم هستند و ما همه از اینکه کتابدار هستیم احساس آرامش داشته و به این شغل خود افتخار می‌کنیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی یادآور شد: کتابداران از آنجا که با فکر و روح انسان‌ها ارتباط دارند، دارای خودباوری و اعتماد به نفس هستند چرا که ثروت‌های مادی از بین می‌رود اما تأثیری که بر فکر و روح انسان‌ها گذاشته می‌شود باقی می‌ماند.

شایان ذکر است در این نشست صمیمی، کتابداران شهرستان کاشمر پیشنهادات و انتقادات خود را با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی در میان گذاشتند.