شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با مدیران فرهنگی استان کرمانشاه تأکید کرد؛

لزوم تعامل بیشتر ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه‌های عمومی

دیدار مدیرکل با وزیر ارشاد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی سفر دو روزه خود به استان کرمانشاه و دیدار با مدیران دستگاه‌های فرهنگی بر لزوم تعامل بیشتر ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه‌های عمومی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه، سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی سفر به استان کرمانشاه و دیدار با مدیران دستگاه‌های فرهنگی، با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار وزیر ارشاد با تقدیر از تلاش‌های دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی، اظهار داشت: نیاز است که ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه‌های عمومی تعاملات و همکاری‌های خود را جهت ارتقای سطح فرهنگ جامعه افزایش دهند.

معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه نیز در این دیدار گزارش کاملی از عملکرد و برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان ارائه کرد.

وی در ادامه ضمن تشریح وضعیت پروژه کتابخانه مرکزی،‌ خواستار توجه ویژه وزارتخانه و استانداری به تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین نیازهای فرهنگی کرمانشاه شد.

شایان‌ذکر است سیدعباس صالحی در سفر دو روزه خود به استان کرمانشاه ضمن حضور در مزار شهدا، در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان حضور یافت.

همچنین در جریان این سفر تفاهم‌نامه‌ای بین استانداری کرمانشاه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به امضا رسید.

بازدید از مجتمع فرهنگی هنری دانش بیستون و دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر چهار شهرستان صحنه، هرسین، کنگاور و سنقر از دیگر برنامه‌های سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان کرمانشاه بود.