شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶

با محوریت هشتمین جشنواره رضوی؛

جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

هشتمین جشنواره رضوی

جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد با محوریت هشتمین جشنواره رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، جلسه شورای اداری  اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد با محوریت هشتمین جشنواره رضوی و با حضور سرپرست اداره کل، روسای شهرستان‌ها و کارشناسان ستادی برگزار شد.

در ابتدای این نشست یاسر رحیمیان ، سرپرست اداره کل، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران، اظهار داشت: رمضان ماه مهمانی خداوند است و باری‌تعالی درگاهش را بر روی بندگانش باز کرده است؛ شایسته است که ما با روزه گرفتن، تلاوت قرآن و عبادت از برکات این ماه بهره‌مند شویم.

یاسر رحیمیان ضمن تقدیر از عملکرد روسای ادارات ، کارشناسان و کتابداران در برپایی شایسته هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سال گذشته  تصریح کرد: هدف از برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، ترویج فرهنگ رضوی و گسترش مطالعه کتب مرتبط با سیره پاک ائمه معصومین (ع) به‌ویژه امام رضا (ع) است؛ بنابراین تمامی همکاران باید در این امر مشارکت داشته باشند تا امسال نیز همچون سال گذشته در زمینه جذب شرکت‌کنندگان روندی رو به رشد داشته باشیم. هریک از ما می‌توانیم به‌عنوان یک سفیر در جهت ترویج فرهنگ رضوی و کتابخوانی، خانواده و اطرافیان خود را به شرکت در این جشنواره دعوت کنیم.

سرپرست  کتابخانه‌های عمومی در ادامه بر لزوم تلاش در جهت جلب مشارکت  سایر دستگاه‌ها و سازمان‌های استان و نیز مردم برای حضور گسترده در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تأکید کرد.

در ادامه این نشست روسای ادارات و کارشناسان ستاد به بیان مسائل کتابخانه‌های عمومی و دیدگاه‌های خود برای بهبود وضعیت موجود پرداختند.