دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵

در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب صورت گرفت؛

استقبال چشمگیر مردم از غرفه اداره کل کتابخانه های استان تهران

نمایشگاه

غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با استقبال قابل توجه بازدیدکنندگان و مسئولان مواجه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران ضمن معرفی کتابخانه های عمومی و برنامه های مختلف فرهنگی اجرا شده در آنها به ارائه معرفی نامه عضویت رایگان به بازدیدکنندگان پرداختند که طی ۱۰ روز برگزاری نمایشگاه ۷ هزار و ۵۰۰ معرفی نامه جهت عضویت رایگان برای افراد متقاضی صادر شد.
تهیه و توزیع یک هزار نسخه تراکت از فعالیت های فرهنگی و کلاس های متنوع رایگان برگزار شده در کتابخانه ها و تهیه بروشور معرفی پایگاه های نقد و بررسی دائمی کتابخانه ها با حضور نویسندگان و منتقدین مطرح کشور از دیگر فعالیت های اجرا شده در غرفه اداره کل بود که ارائه و تبیین فعالیت فرهنگی مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت.
همچنین معرفی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از دیگر برنامه های غرفه اداره کل در سی و یکمین نمایشگاه کتاب بود که در همین راستا بیش از یک هزار نسخه بروشور در خصوص معرفی منابع مسابقه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت.