شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷

با حضور امام جمعه برازجان صورت گرفت؛

افتتاح ایستگاه نشریات در مصلی نمازجمعه

به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دشتستان صورت گرفت: افتتاح ایستگاه نشریات در مصلی نمازجمعه به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دشتستان ایستگاه نشریات در مصلی نمازجمعه برازجان افتتاح شد. به

به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دشتستان ایستگاه نشریات در مصلی نمازجمعه برازجان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با تلاش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دشتستان  ایستگاه نشریات با عنوان «ببر، بخوان، بیار» در مصلی نماز جمعه شهر برازجان افتتاح شد.

مجتبی عباسی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دشتستان ضمن اعلام این خبر هدف از انجام این طرح را اجرای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر ارتقای سطح مطالعه جامعه و نیز افزایش آگاهی های عمومی شهروندان برازجانی و دسترسی به اطلاعات روزآمد عنوان کرد.

حجت الاسلام والملسین مصلح امام جمعه شهر برازجان با حضور در مراسم افتتاح این ایستگاه، ضمن تشکر از دست اندرکاران این طرح گفت: با ترویج این اقدامات می توانیم شاهد رونق بیش از پیش کتابخوانی و مطالعه در سطح جامعه باشیم.

وی افزود: این طرح در تمامی نقاط پر تردد شهر برازجان اجرا خواهد شد.

در حاشیه این مراسم نیز نمایشگاه کاریکاتور با عنوان «شهر من، شهر ما» توسط علیرضا احمدی خرم عضو کتابخانه شهید بهشتی در سالن اداره تبلیغات اسلامی شهر برازجان برپا شد.

این نمایشگاه شامل ۲۹ اثر با موضوع فرهنگ شهرنشینی، فرهنگ ترافیک، مدیریت پسماند، آلودگی هوا و فرهنگ آپارتمان نشینی است و از شانزدهم تا بیست و دوم اردیبهشت ماه ادامه دارد.