شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵

با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی صورت پذیرفت؛

مراسم تجلیل از مشاهیر معلم کرمانشاهی

تجلیل از مشاهیر فرهنگیان کرمانشاه

مراسم تجلیل از مشاهیر معلم کرمانشاهی با تجلیل بیش از ۹۰ معلم شاخص کرمانشاهی در عرصه هنر، فرهنگ، اجتماعی و ورزش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، به همت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه و با مشارکت اداره کل کتابخانه های عمومی استان، مراسم  تجلیل از مشاهیر معلم کرمانشاهی با تجلیل بیش از ۹۰ معلم شاخص کرمانشاه در عرصه هنر، فرهنگ، اجتماعی و ورزش با حضور مسؤولان استانی عصر چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه برگزار شد.

این مراسم به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و با حضور جاسمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل دفتر فرهنگی اجتماعی استانداری، کتابخانه های عمومی و فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای شهر، اصحاب فرهنگ و رسانه، مدیران و فرهنگیان آموزش و پرورش برگزار شد.

در این مراسم  ۹۰ معلم برجسته کرمانشاهی که از فرهیختگان و مشاهیر کرمانشاهی در رشته‌های ادبیات، نویسندگی، رسانه،  تئاتر و نمایش، هنرهای تجسمی، موسیقی و ورزشی هستند مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

سازمان و نهادهای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی، اداره‌  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مخابرات، حوزه هنری استان کرمانشاه و برخی ارگان‌های خصوصی و دولتی به منظور تقدیر از جایگاه ویژه معلمین در جامعه در این مراسم مشارکت کردند.