سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸

در شهرستان بجستان انجام شد؛

دیدار اعضای انجمن خیرین کتابخانه ساز با شهردار بجستان

 انجمن خیرین کتابخانه ساز بجستان

در دیدار اعضای انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان بجستان با شهردار این شهرستان بر ضرورت توجه به حوزه کتاب و کتابخوانی تاکید شد. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در دیدار اعضای انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان بجستان با شهردار بر ضرورت توجه به حوزه کتاب و کتابخوانی تاکید شد.
حسن حیدری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان به همراه اعضای انجمن خیرین کتابخانه ساز بجستان در دفتر شهردار حاضر شدند و با وی دیدار و گفتگو کردند.

حیدری، ضمن تشکر از زحمات داورزنی، شهردار بجستان و اعضای شورای شهر از نگاه مثبتی که به مسائل فرهنگی این شهر و کتابخانه ها دارند، تشکر کرد. 

در ادامه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات کتابخانه های عمومی شهرستان و چهار باب کتابخانه عمومی روستایی در حال ساخت ارائه کرد.

کاظم مرجانی، رئیس هیات مدیره انجمن خیرین کتابخانه ساز بجستان نیز ضمن تشکر از شهردار و اعضای شورای شهر نسبت به پرداخت نیم درصد سهم کتابخانه های عمومی، کمک به تنها کتابخانه این شهر را تاکید کرد.

در پایان مهندس داورزنی، شهردار بجستان ضمن تشکر از حضور اعضای انجمن خیرین، قول داد تا حد توان و بضاعت شهرداری به کتابخانه های عمومی شهرستان کمک کند.