دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴

به‌منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی در استان البرز انجام شد؛

همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی و شهرک صنعتی سپهر نظرآباد

نشست همکاری با مدير عامل شهرك صنعتي سپهر نظرآباد

نشست همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز با شهرک صنعتی سپهر نظرآباد با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در استان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز،  کاظم قاسمی، معاون اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز از همکاری این اداره کل و شهرک صنعتی سپهر نظرآباد  خبر داد و گفت: به‌منظور استفاده از پتانسیل کارخانه‌ها و شرکت‌های شهرک صنعتی سپهر در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی، رایزنی‌های مفیدی انجام و زین پس تعاملات مناسبی بین اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و این شهرک صنعتی برقرار خواهد شد.

معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌های اداره کل ضمن اشاره به اهمیت حضور و تأثیرگذاری بخش صنعت در عرصه فرهنگ، ادامه داد: با توجه به انتشار فراخوان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از ظرفیت‌های روابط عمومی شهرک صنعتی جهت تبلیغ و اطلاع‌رسانی این جشنواره استفاده خواهد شد.

وی گفت: در این نشست ایده‌هایی مانند چاپ و درج جملات با موضوع کتاب و کتابخوانی بر محصولات تولیدی این شهرک صنعتی، مطرح شد و مورد استقبال مدیریت شهرک قرار گرفت.

احمد غلامی، مدیرعامل شهرک صنعتی سپهر در پایان  نشست ضمن استقبال از فعالیت در عرصه فرهنگ، برای  مشارکت در برنامه‌های فرهنگی و ترویج کتابخوانی بین کارکنان شرکت‌های تولیدی و عموم مردم اعلام آمادگی کرد.