یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹

در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی با فرماندار نمین عنوان شد؛

تاکید فرماندارنمین بر حمایت از توسعه پروژه های کتابخانه ای در روستاها

عکس دیدار با فرماندار نمین و بازدید

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل در دیدار با فرماندار نمین بر حمایت ازبرنامه های فرهنگی کتاب خوانی و توسعه پروژه های کتابخانه ای به ویژه در مناطق پرجمعیت روستایی تاکیدکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ در این دیدار که در محل فرمانداری نمین انجام شد ناصری فرماندار نمین ضمن اعلام حمایت فرمانداری از برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی گفت: اجرای برنامه های فرهنگی و کتاب خوانی در مناطق روستایی باید مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار نمین با اشاره به افتتاح کتابخانه عمومی نیارق در سال گذشته خاطر نشان کرد: از پروژه های توسعه ای کتابخانه ای در روستا های پرجمعیت حمایت می کنیم.

در ادامه این دیدار رباب عزیزخانی طی سخنانی استقبال اهالی فرهنگ دوست نمین از برنامه های فرهنگی کتاب خوانی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با توسعه فضاهای کتابخانه ای در مناطق شهری و روستایی شهرستان نمین شاهد استقبال اقشار مختلف از کتاب و کتاب خوانی در این شهرستان هستیم.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان استفاده از ظرفیت خیرین را گام اساسی در جهت تحقق اهداف و برنامه های کتابخانه ای دانست و خاطر نشان کرد: انجمن خیرین کتابخانه ساز نمین مشارکت خوبی را با کتابخانه های عمومی دارند.

عزیزخانی  خواستار تخصیص اعتبار لازم به منظور راه اندازی کتابخانه سیار برای ارائه خدمات در روستاها شد و افزود: راه اندازی کتابخانه سیار یکی از راهکار هایی است که می تواند روستاهای زیادی  را زیر پوشش برنامه های کتابخوانی قرار دهد.

رباب عزیزخانی درادامه حضور خود در شهرستان نمین ضمن بازدید از کتابخانه های عمومی این شهرستان با کتابداران دیدار و گفتگو کرد.