یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰

با حضورمدیر کل کتابخانه های عمومی استان؛

مراسم اختتامیه طرح «با هم بخوانیم» در کتابخانه عمومی پانزده خرداد آراللو برگزارشد

عکس با هم بخوانیم

مراسم اختتامیه طرح باهم بخوانیم در کتابخانه عمومی پانزده خرداد آراللو با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان و جمعی از مادران خانه دار و اعضای فعال این کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ مراسم اختتامیه طرح با هم بخوانیم در فضای باز محوطه کتابخانه عمومی پانزده خرداد آراللو با حضور جمعی از اهالی علاقمند و اعضای شرکت کننده در این طرح برگزار شد.

رباب عزیزخانی با اشاره به اجرای موفقیت آمیز طرح باهم بخوانیم که در تعدادی از کتابخانه های عمومی استان برگزار می شد گفت: در حال حاضر چند طرح کتاب خوانی در کتابخانه های عمومی استان برگزار می شود و علاقمندان زیادی از این طرح ها استقبال می کنند.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان همچنین خواستار حضور کودکان به همراه اعضای خانواده ها در برنامه های کتاب خوانی شد و خاطر نشان کرد: آشنایی مادران با کتابخانه های عمومی و شرکت در برنامه های قصه گویی و قصه خوانی با عث ایجاد انگیزه و گرایش آنان و فرزندان شان به کتاب و کتاب خوانی خواهد شد.

در این مراسم اعضای طرح باهم بخوانیم  به زبان محلی ضمن ارسال پیام تشکر به دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشورخواستار ادامه این روند در کتابخانه های عمومی شدند.

 جمعی از زنان خانه دار روستای آراللو نیز با حضور در این مراسم از اجرای برنامه های مختلف کتاب خوانی در کتابخانه پانزده خرداد آراللوقدردانی کرده خواستار ادامه این برنامه ها شدند. 

گفتنی است درپایان این مراسم جوایز اهدائی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به اعضای شرکت کننده در این طرح اهدا شد.