یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷

هم‌زمان با هفته جوان؛

کتابخانه عمومی میرفندرسکی میزبان نشست کتاب‌خوان ویژه جوانان شد

نشست کتاب خوان

هم‌زمان با هفته جوان و به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی و ورزش و جوانان گلستان، کتابخانه عمومی میرفندرسکی میزبان نشست کتاب‌خوان ویژه جوانان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی گلستان، هم‌زمان با هفته جوان و به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی و اداره کل ورزش و جوانان گلستان، کتابخانه عمومی میرفندرسکی میزبان نشست کتاب‌خوان ویژه جوانان شد.

در این نشست مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با تبریک ایام شعبانیه و هفته جوان گفت: بی‌شک جمعیت جوان، شاخصی برای سنجش قدرت کشور محسوب می‌شود؛ اگر جوانان جامعه به سلاح علم مجهز باشند در حرکت جامعه به سمت توسعه نقش مؤثری ایفا می‌کنند.

وی با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان در زمینه تولید و توسعه، اضافه کرد: رابطه معکوسی بین میزان مطالعه و آسیب‌های اجتماعی وجود دارد. در ژاپن باوجود سرانه بالای مطالعه، شاهد آسیب‌های اجتماعی در سطحی پایین هستیم. 

در ادامه چهار تن از حاضرین به معرفی کتاب پرداختند. زهرا لطفی و مرضیه پهلوانی آثاری در حوزه مهدویت، محمدعلی مرادزاده اثری در حوزه شعر و عبدالله فرهنگی اثری با موضوع ازدواج به حاضرین معرفی کردند.

در ادامه از شعبانعلی بهرامی، کارشناس امور انجمن‌های  اداره کل و رحیمه عالمی، کتابدار شهرستان گنبد به‌عنوان جوانان نمونه تقدیر شد.