یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷

با هدف پاسداشت خیرین کتابخانه ساز کشور صورت گرفت؛

اهداء لوح سپاس دبیرکل به خیر کتابخانه ساز سبزواری

کتابخانه شادروان مرحومه فرزانه گلدانی

در سفر مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به شهرستان سبزوار، لوح سپاس دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به خیر کتابخانه ساز سبزواری اهدا شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در سفر مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به شهرستان سبزوار، لوح سپاس دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به خیر کتابخانه ساز سبزواری اهدا شد.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان با حضور در کتابخانه شادروان مرحومه فرزانه گلدانی لوح سپاس دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور را به موسی الرضا گلدانی خیر کتابخانه ساز سبزواری اهدا کرد.

همچنین مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به همراه معاون توسعه کتابخانه های استان و دیگر همراهان در جلسه قصه گویی این کتابخانه شرکت کرد.

جلسات قصه گویی کتابخانه شادروان فرزانه گلدانی روزهای چهارشنبه هر هفته برای کودکان برگزار می شود، در این جلسات که مادران نیز حضور دارند مربی مجربی با معرفی کتاب هایی در موضوعات متنوع و مختلف، مسائل ساده علمی و آموزشی و مفاهیم و مهارتهای زندگی چون ادب، احترام به بزرگتر، خوش خلقی و حتی برخی مواردی که در جامعه برای امنیت کودکان لازم است را برای کودکان تشریح می کند.

حجت الاسلام سبزیان ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع کودکان، شیوه برگزاری جلسه را جالب و جذب کودکان و نوجوانان به کتابخانه را قابل تقدیر دانست.