سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد؛

ترویج کتابخوانی کودکان با همکاری و هم افزایی کتابخانه های عمومی در سال جدید

دیدار مدیرکل کانون

در دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و سرپرست کتابخانه های عمومی استان برهمکاری فرهنگی در سال جدید تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد، عیسی گرجی زاده مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور در کتابخانه های عمومی استان بر هم افزایی و اجرای برنامه های فرهنگی وکتابخوانی ویژه کودکان و نوجوانان تاکید کرد.

در این دیدار عیسی گرجی زاده با اشاره به همکاریهای سال گذشته دو مجموعه فرهنگی استان گفت: رسالت اصلی کانون پرورش فکری کودکان و کتابخانه های عمومی در واقع بر افزایش و ارتقای فرهنگی وکتابخوانی استوار است و این رسالت در توجه و رویکرد به فرهنگ مطالعه در کودکان و نوجوانان حساسیت بیشتری دارد و نهادینه کردن مطالعه و توجه به کتابخوانی کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی تصریح کرد: برنامه های مشترک دو مجموعه فرهنگی کانون و کتابخانه های عمومی در بخش های کتابخوانی، مسابقات نقاشی و نشست های کتابخوان نیز مانند سال گذشته، در سال جدید ادامه خواهد داشت و ما این آمادگی را داریم که در این زمینه ها همکاری داشته باشیم.

در این دیدار سرپرست کتابخانه های عمومی استان نیز ضمن تقدیر از کانون پرورش فکری کودکان اظهارداشت: در جشنواره رضوی سال گذشته کانون فکری کودکان ،همکاری خوبی در بخش نقاشی کتب جشنواره رضوی با کتابخانه های عمومی استان داشت که قابل تقدیر است و امیدواریم که امسال نیز این همکاری را ادامه بدهیم.

یاسر رحیمیان افزود: امسال نیز علاوه بر سایر همکاریهای فرهنگی،با هماهنگی لازم چند نشست کتابخوانی را دربین کودکان عضو کانون پرورشی برگزار و همچنین تلاش می کنیم چند مسابقه نقاشی و کارگاه قصه گویی را با کانون پرورش فکری به صورت مشترک اجرایی نماییم.